Prihlásenie:
meno:
heslo:
Nemáte účet na aukciedreva.sk?
Zaregistrujte sa
Slovenská verziaČeskyEnglishDeutschPolskiHungaryUkraine

Internetové aukcie dreva (IAD) - efektívny obchod s drevom

Pre plný prístup a možnosť ponúkania, alebo draženia dreva, tak ako aj zadávania požiadavky na prepravu dreva alebo draženie dopravy dreva prostredníctvom portálu,  je potrebná registrácia a splnenie všetkých podmienok obsiahnutých v aukčnom poriadku. Registrácia je k dispozícii na portáli v pravom hornom rohu zobrazenej stránky. Pred registráciou si prosím dôkladne prečítajte AUKČNÝ PORIADOK a súvisiace dokumenty.

Po zadaní informácií pre registráciu vás systém automaticky vyzve aktivovať vaše konto prostredníctvom e-mailovej správy (je to súčasne overenie vami zadanej e-mailovej adresy).

Pre získanie plného prístupu pre ponúkanie, alebo draženie dreva je potrebné doručiť potvrdené dokumenty, ktoré vám budú zaslané na vašu e-mailovú adresu (súhlas s aukčným poriadkom, zmluva s vyhlasovateľom, alebo zmluva so záujemcom, výpis z obchodného registra), mať uhradené všetky pohľadávky po lehote splatnosti z obchodných vzťahov s Lesníckou informačnou spoločnosťou, a. s. a zaplatiť aukčnú zábezpeku. Podmienky je potrebné splniť tri pracovné dni pred konaním konkrétnej internetovej aukcie dreva.

Internetové aukcie dreva Zobraziť dokumenty pre aukcie dreva

aktualizované: 30.10.2011

Internetové aukcie dopravy Zobraziť dokumenty pre aukcie dopravy

aktualizované: 20.05.2012

Dražby dreva Zobraziť dokumenty pre dražby dreva

aktualizované: 18.08.2012

Aktuálny dátum a čas

Rýchle správy

Možnosť nákupu gulatiny s odloženým dátumom splatnosti

Vážený obchodný partner, v súvislosti s nadobudnutím účinnosti zákona č. 394/2012 Z.z. o obmedzení platieb v hotovosti, aj vzhľadom na rozšírenie Vašich možností pri obchodovaní prostredníctvom nášho aukčného portálu, Vám prinášame novú, jedinečnú službu „nákup a predaj dreva s odloženým dátumu splatnosti“. ...

pridané: 18.01.2013 viac informácií »

Dreviny

Dreviny

pridané: 04.12.2012 viac informácií »

FinancovanieChcete peniaze na drevo?

Lesné podniky

Aj tieto lesné podniky transparentne obchodujú prostredníctvom aukcií dreva.

Všetky práva vyhradené © Lesnícka informačná spoločnosť, a.s.